This post is also available in: angielski

Filip BarańskiCześć, nazywam się Filip Barański i jestem niepoprawnym… pragmatykiem.

Prowadzę własną firmę –  jestem freelancerem. Pomagam ludziom w w rozwiązywaniu ich problemów marketingowych. Doradzam, prowadzę warsztaty o tym jak budować content, tworzyć strategie digitalowe i skuteczne mechanizmy promocyjne dla marek. Również sam  tworzę content i prowadzę kanały w Social Media. Wszystko to w duchu marketingowego pragmatyzmu.

Do niedawna pracowałem w firmie Kompania Piwowarska jako Digital Manager, gdzie zajmowałem się akcjami marketingowymi dla największych, polskich marek piwa takich jak Tyskie, Lech czy Żubr.  

Zbudowałem też od zera największy w Polsce serwis o tematyce piwnej – Beerlovers.pl  

W marketingu jestem od 12 lat. Wcześniej pracowałem w trzech agencjach reklamowych zajmując się m.in. planowaniem mediów, strategią, obsługą klientów z szerokiego wachlarza branż oraz produkcjami telewizyjnymi. …i choć na obecnym etapie z zamiłowania koncentruję się na marketingu w Internecie to moje doświadczenia z tradycyjnych akcji dość mocno poszerzają mój horyzont tzw. marketingu zintegrowanego. Zajrzyj proszę na mój profil LinkedIn.  

Z zamiłowania interesuję się tematyką start-upową. Nawet mam za sobą własny, choć nieudany debiut w postaci Voices – serwisu, który miał pomagać ludziom zarządzać ich danymi po śmierci (!)

Prywatnie

jestem mężem Agnieszki, ojcem Wojtka i Poli, gadżeciarzem i minimalistą.

Prowadzę też drugi blog – http://pragmatyk.pl – na którym piszę o tematyce lifehackingowej czyli tym jak ułatwić sobie życie. Oprócz tego chodzę po górach, żegluję i gram na gitarze.